Пародонтологія

Професійна гігієна порожнини рота

Професійна гігієна порожнини рота - це цілий комплекс заходів (діагностичних, терапевтичних, профілактичних), які спрямовані не лише на естетику, але і на здоров'я ротової порожнини.

#1. Професійна гігієна порожнини рота

Кожен хоче володіти красивою білосніжною посмішкою і в той же час обійтися без зайвих відвідувань стоматолога. Професійна гігієна порожнини рота необхідна, щоб зуби підтримували їх природну білизну. Це комплексне чищення зубів та язика в три етапи. Ця процедура проводиться в нашій клініці швидко, ефективно і без болю. Ця процедура також рекомендується перед будь-яким лікуванням зубів.

Що входить до процедури чистки?

До комплексної професійної гігієни порожнини рота входить:

  • зняття зубного каменю за допомогою ультразвуку;
  • очищення м’якого налету за допомогою апарату Air-Flow.Цей метод дозволяє обробляти зуби спреєм з повітря, води та спеціального порошка гліцину , не травмуючи ясна та емаль зубів ефективно видаляє наліт та надає зубам природньої білизни;
  • полірування емалі зубів спеціальними дрібнодисперстними пастами на основі цирконію , щоб створити гладку поверхню та попередити утворенню налету на зубах;
  • фторування - ця процедура зміцнює емаль зубів та знижує чутливість на подразники. Ефект зберігається до 6-ти місяців.

Зняття твердих відкладень ультразвуком

Це процедура зняття твердих відкладень за допомогою стоматологічного ультразвукового апарату. Зняття відкладень ультразвуком є найбільш ефективним методом очищення.

Важливо не пошкодити емаль зуба під час процедури зняття зубних відкладень.

Ультразвук чудово справляється з цим завданням, емаль буде неушкодженою, незалежно від кількості зубного нальоту.

Зняття відкладень методом Air-Flow

Наші фахівці стежать за сучасними розробками та методами які спрямовані на збереження цілісності емалі зубів. Кращим з них - це зняття м’яких відкладень методом Air-Flow спеціальним порошком гліцином за допомогою апарату Satelec air-n-go.

Переваги професійної гігієни порожнини рота у клініці DentMe є те, що:

  • стоматологи нашої клініки мають всі необхідні знання та великий досвід проведення ультразвукового чищення зубного каменю
  • Наші висококваліфіковані лікарі зможуть виявити і видалити погано доступні підясенні відкладення, які можуть стати причиною серйозних проблем, наприклад, розсмоктування кісткової тканини навколо зуба, що призведе до розхитування зубів і згодом до складного пародонтиту. Саме з цієї причини ми рекомендуємо вам звертатися до досвідчених фахівців!

Ціна питання

У стоматології DentMe проводиться комплексна , професійна гігієна порожнини рота, без больових відчуттів і шкоди для зубної емалі. Фахівці клініки з радістю проведуть професійну гігієну за доступними цінами та без використання соди.Пропонуємо записатись на безкоштовну консультацію у стоматологію DentMe - та посміхайтеся впевнено!